Zespół

Emilia Miśkiewicz

Radca Prawny

 

tel. 509 425 779

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA-10665. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Wydziału Prawa i Administracji.

 

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej oraz wewnętrznym dziale prawnym spółki akcyjnej. W dotychczasowej praktyce zawodowej świadczyła pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidulnych, jak również podmiotów gospodarczych. Zajmowała się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek oraz windykacją należności.

 

Specjalizuje się w prawie handlowym, prawie gospodarczym oraz prawie pracy, a także szeroko pojętym prawie cywilnym.

   
Stale współpracujemy z:  
   

Klaudyna Jarzec-Koślacz

Radca Prawny

 

tel. 796 888 559

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA-9369. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa i Administracji. Ukończyła Centrum Prawa Amerykańskiego współorganizowane przez Uniwersytet Warszawski oraz przez University of Florida G. Levin College of Law.

 

Posiada siedmioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych, świadczonej w ramach kancelarii prawnych, jak również jako prawnik in-house spółki akcyjnej. W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmowała się również transakcjami z zakresu obrotu nieruchomościami, w szczególności badaniem stanu prawnego nieruchomości, przygotowywaniem projektów umów nabycia nieruchomości, przygotowywaniem dokumentacji kredytowej oraz zabezpieczeń do umów kredytu.

 

Specjalizuje się w prawie handlowym, prawie organizacji pozarządowych, prawie nieruchomości, prawie pracy,  w prawie procesowym, w tym szczególności postępowaniu wieczystoksięgowym i rejestrze zastawów oraz szeroko pojętym prawie cywilnym, w szczególności prawie umów.

 

Świadczy obsługę prawną w języku angielskim.